Доступне житло від Державного забудовника

Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД» в межах виконання державної програми «Доступне житло 70/30», пропонує новий житловий комплекс «Садовий».

Новобудова розташована в Дніпровському районі, в 1,5 км від станції метро «Лівобережна» по вул. Комбінатній, 25. На березі Дніпра, з одного боку межуючи  з Русанівськими садами, комплекс вигідно вирізняється серед чисельних новобудов столиці. Проектом передбачено будівництво двох 5-секційних будинків змінної поверховості (11-18 поверхів), з вбудованими нежитловими приміщеннями. На території комплексу будуть обладнані спортивні і дитячі майданчики, а також місця відпочинку. В ІІ-му кварталі 2014 року планується введення в експлуатацію І-ї черги.

На Ваш вибір пропонуються:

-          1-о кімнатні квартири площею від 39,4 м2;

-          2-о кімнатні квартири площею від 61,9 м2;

-          3-и кімнатні квартири площею від 84,2 м2;

-          4-и кімнатні квартири площею від 131,5 м2;

ЖК «Садовий» гармонійно вписаний в розвинену інфраструктуру Лівобережного масиву. До основної Київської магістралі - зупинки метро Лівобережна 5 хв. на громадському транспорті або 15 хв. пішки. До послуг жителів комплексу міська електричка, за допомогою якої можна з легкістю дістатися до найвіддаленіших куточків Києва. Всього в кількох кварталах знаходяться дитячий садок, школа, поліклініка Дніпровського району. Неподалік функціонують продуктові гіпермаркети, спортивні клуби, торгівельно-розважальний центр. Незважаючи на розвиненість інфраструктури району, в ЖК «Садовий» проектом також передбачено всі необхідні побутові, соціальні, торгові та розважальні об'єкти.

Зображення об’єктів Житлового комплексу «Садовий» можна переглянути тут.

Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД», яка реалізує проект будівництва  ЖК «Садовий», об'єднує в своєму складі більш ніж піввіковий досвід роботи підприємств промислового та цивільного будівництва. Структура корпорації містить низку підприємств, які розміщені всією територією України, серед яких є як будівельні організації, так і проектні інститути, а це тисячі висококваліфікованих фахівців. Високий рівень технічного оснащення, наявність сертифікованих систем якості дозволяє максимально оперативно і на високому рівні виконувати будь-які проектні та будівельно-монтажні роботи.

На сьогоднішній день корпорація реалізує низку проектів з будівництва житлових комплексів по всьому Києву. Новобудови знаходяться в різних районах столиці, але їх всіх об'єднує якість виконуваних робіт, доступна цінова політика, індивідуальний підхід до кожного покупця.

Докладніше з діяльністю компанії «УКРБУД» можна ознайомитися на сайті www.ub.com.ua

Детальніше про ЖК «Садовий» можна дізнатися на сайті www.sadovyy.com.ua або у відділі продажів: м. Київ, вул. М. Раскової, 23, 4 пов., оф.401. (044) 390-30-86; (044) 360-22-88.

версія для друку