Доступне житло

(У 2017 році фінансування укладання нових договорів за вказаним механізмом не передбачено Державним бюджетом України).

Рішення Міжвідомчої комісії з розгляду пропозицій щодо формування переліку об'єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти від 17.02.2014

Рішенням Міжвідомчої комісії від 17.02.2014 з розгляду пропозицій щодо формування переліку об′єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) в яких можуть спрямовуватися кошти доповнено 68 об’єктами житлового будівництва  в яких громадяни можуть придбати в рамках реалізації програми будівництва (придбання) доступного житла та здешевлення вартості пільгових іпотечних кредитів майже 4 000 квартир.

Рішення комісії уведено в дію наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 18.02.2014 № 51.

                                   

  ...............................................................

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 29 лютого 2012 р. № 193 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла»

Перелік банків-партнерів, залучених до участі у програмі доступного житла, що реалізується за механізмом 70 на 30, з метою обслуговування коштів громадян

Заява про надання державної підтримки на будівництво (придбання) доступного житла  (подається одиноким громадянином)

Заява про надання державної підтримки на будівництво (придбання) доступного житла  (подається на сім’ю)

Довідка про грошові доходи одинокого громадянина

Довідка про грошові доходи сім’ї


 

Архів 2013

Архів 2012

Архів 2011

Архів 2010

версія для друку