Єдиний реєстр / Бланки форм надання

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ,

 БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО

ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

08.11.2013

Київ    

№ 533        

 

                                                                

Про внесення змін до форми подання

інформації до Єдиного державного

реєстру громадян, які потребують

поліпшення житлових умов

Зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26 листопада 2013 року за № 2016/24548

 

 

 

Відповідно до пункту 4 Порядку ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 року № 238, та з метою удосконалення форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та забезпечення його належного формування та ведення

 

НАКАЗУЮ: 

 

1. Внести зміни до форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 17 травня 2011 року № 47, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 06 червня 2011 року за № 669/19407, виклавши її у новій редакції, що додається.

 

2. Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва (Непомнящий О.М.) та Департаменту нормативно-правового регулювання (Ішутко С.Ю.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр                                                                                                                                Г.П. ТЕМНИК

Форма подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов зі змінами від 08.11.2013 року (взяття на облік)

Форма подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов зі змінами від 08.11.2013 року (зняття з обліку)

Методичні рекомендації щодо заповнення Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов (із змінами та доповненнями від 04.09.2014 року)

версія для друку