Громадська рада

Склад Громадської ради при Державній спеціалізованій фінансовій установі «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», затверджений наказом Держмолодьжитла від 22.0.17 р. №26/9

Положення про Громадську раду Держмолодьжитла

Повідомлення ініціативної  групи з підготовки установчих зборів для  формування складу Громадської ради при Державній спеціалізованій фінансовій установі «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

Протокол № 1 першого засідання ініціативної  групи з підготовки установчих зборів для  формування складу Громадської ради при Державній спеціалізованій фінансовій установі «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

Протокол № 2 засідання ініціативної  групи з підготовки установчих зборів для  формування складу Громадської ради при Державній спеціалізованій фінансовій установі «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

Список кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах для формування Громадської ради при Держмолодьжитлі

Протокол установчих зборів з формування Громадської ради при Держмолодьжитлі

Протокол першого засідання Громадської ради при Держмолодьжитлі

 

 

Українська молодь має шанс отримати державні кредити на житло

Українська молодь має шанс отримати державні кредити на житло. Однак, для цього потрібно докласти масу зусиль. Це стало зрозуміло сьогодні в ході засідання Громадської ради при "Держмолодьжитлі".

Голова правління фонду Сергій Комнатний вперше прозвітував про діяльність установи за минулий рік перед громадськістю. Також ми розглянули Стратегію розвитку Фонду.

Висновок з обговорення головний: підходи до надання кредитів потрібно зробити більш лояльними, діяльність фонду модернізувати, також - оптимізувати для людей доступ до програм. Саме тому Громадська рада вже включилася в роботу та визначила пріоритетні на найближчий час напрямки роботи.

 "Найголовніше наше завдання на цей рік: переконати парламент та місцеві ради продовжити дію пільгової програми забезпечення молоді житлом до 2022 року, інакше вона завершиться цьогоріч, і люди так і не отримають житло", - говорить голова Громадської ради Олександр Санченко.

Наразі для оптимізації роботи над проблемними питаннями утворено ряд робочих груп - Громадська рада почала роботу над удосконаленням системи нарахування балів у рейтингу, над створенням програми для учасників АТО та долучається до написання нової програми. Також у планах роботи ГР - круглі столи, просвітницькі заходи, написання петицій та налагодження зв'язків із будівельниками житла.

 

версія для друку