Квартири у Житловому комплексі «Чайка» за програмою здешевлення іпотечних кредитів

Замовником, забудовником і генеральним підрядником будівництва Житлового комплексу «Чайка» є компанія «ОМОКС». Проект розпочато у 2007 році.

Це перше комплексна пропозиція житлової забудови в м. Києві. У проекті вміло використані всі переваги вибраної площадки. Рекреаційно-санаторна зона, оточена лісовим масивом, доповнена унікальною комбінацією елементів інфраструктури. Закрита територія комплексу, що знаходиться під охороною, забезпечує єдине соціальне оточення, дозволяє зберігати стандарт забудови і підтримувати порядок. Архітектурно-планувальна концепція забудови і організація простору дає відчуття обжитості і затишку. Реально здається, що це містечко з давньою історією, зовсім не схоже на звичайну новобудову.

Серед об'єктів інфраструктури варто відзначити:

1. Дитячий садок

2. Школу

3. Лікарню

4. Аптеку

5. Супермаркет

6. Ресторан

7. Хімчистку

8. Пральню

9. Ательє

10. Фітнес - центр

11. Салон краси

12. Майданчики для міні - футболу і тенісу

13. Автомийку та шиномонтаж

14. Паркінги

Фото об’єктів Житлового комплексу «Чайка» можна переглянути тут.

Станом на листопад 2012 комплекс заселений, тут проживає більше 5 000 жителів, а в перспективі населення ЖК «Чайка» зросте до 22 000 людей. Фактично це самодостатній місто.

Безпека територій комплексу забезпечує ТОВ «НАО СІСТЕМ», фактично охоронна структура додатково виконує функцію підрозділу МНС. Цілодобове чергування і патрулювання території гарантує комфортне проживання людей. Чистоту та охайність комплексу підтримує житлово-експлуатаційна компанія «ЗАРАЗ», навіть у найспекотніші дні зберігаються зелені газони, а в сніжні зими - дах без бурульок і чисті дороги.

Нагороди та досягнення

1. Житловий комплекс «Чайка» визнаний кращим з об'єктів нерухомості, введених в експлуатацію в 2007 році і відзначений наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 04.08.2008 № 354.

2. Компанія «ОМОКС» нагороджена знаком «Краща споруда 2007 року в Україні».

3. Житловий комплекс «Чайка» визнаний кращим комплексним об'єктом 2011 року Всеукраїнською премією Конфедерації Будівельників України.

4. Житловий комплекс «Чайка» визнаний кращим Житловим комплексом Міжнародним фестивалем-конкурсом «Вибір року-2012».


За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся у відділ продажів ЖК «Чайка» за телефоном: (044) 593 44 44

Адреса: Києво-Святошинський район, Київська область, с. Чайки, вул. Лобановського, 21, корп.1

Адреса сайту житлового комплексу «Чайка»: http://chayka.org.ua

версія для друку