Новини

Держмолодьжитло розширює співпрацю з громадськими організаціями внутрішніх переселенців

Держмолодьжитло розширює співпрацю з громадськими організаціями внутрішніх переселенців

В рамках продовження соціального діалогу з громадськістю 15 червня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву та Громадською спілкою «Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України «Донбас».

Як зазначила під час підписання меморандуму керівник громадської спілки Вікторія Набокова, конструктивна співпраця громадськості з владою має сприяти активізації виведення у практичне поле заходів щодо забезпечення житлом сімей внутрішніх переселенців за допомогою діючих механізмів житлового забезпечення громадян.

Голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний зауважив, що затверджені на законодавчому рівні механізми житлового забезпечення внутрішньо переміщених осіб отримають практичне наповнення після внесення змін до відповідних підзаконних актів, які вже підготовлені та знаходяться на погодженні у міністерствах та відомствах, а також відповідних видатків з Держбюджету, які має передбачити Верховна Рада.

«Консолідація усіх об’єднань громадян, що опікуються захистом житлових прав внутрішньо переміщених осіб, здатне зрушити це питання у позитивному напрямку. Щойно укладений меморандум – є одним з кроків до такої консолідації. А Держмолодьжитло завжди готове до спільних конструктивних дій разом громадськістю щодо житлового забезпечення наших громадян», - зазначив Сергій Комнатний.

Дата публiкацiї: 15.06.2017     
версія для друку