Новини

Дівчинка з Харківщини стала однією з переможців конкурсу дитячого малюнку «Малюю дім – малюю майбутнє»

Дівчинка з Харківщини стала однією з переможців конкурсу дитячого малюнку «Малюю дім – малюю майбутнє»

Намалювати власний дім, як символ родинного тепла і затишку запропонували дітям позичальників Харківського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву у рамках Всеукраїнського дитячого конкурсу «Малюю дім – малюю майбутнє».

За словами заступника директора Харківського РУ Фонду Олександра Вензеля, такий конкурс проводився вперше. Свої творчі можливості та фантазію продемонстрували 13 дітей.

«Враховуючи особливості дітей, роботи були розділені на 3 вікові категорії: від 5 до 8 років, від 9 до 12 років, від 13 до 16 років. Стиль та якість виконання, в роботах було не головним. Оцінювали, в першу чергу, творчий та індивідуальний підхід до ідеї», – зазначив О. Вензель.

Він додав, що до складу журі увійшли не тільки працівники Фонду, але й викладач Харківського художнього ліцею Харківської державної академії дизайну та мистецтв Людмила Чемоданова, визнана харківська художниця, яка свого часу також придбала квартиру  за програмою пільгового молодіжного кредитування.  Оцінити роботи запросили також директора ВАТ «МЖК Інтернаціоналіст» Сергія Курило, оскільки, як мінімум половина позичальників Харківського РУ Фонду живуть в будинках, зведених цією організацією.

«Виділити найкращі малюнки було дуже важко. Кожен з них неповторний, бо всі діти дуже завзято й талановито підішли до малювання власної оселі. Я сподіваюсь, що 4 роботи, які ми передали до фіналу до Києва, здобудуть перемогу», – підкреслила Л. Чемоданова.

Одна з найменших учасниць конкурсу 6-річня Христина, яка стала однією з переможців конкурсу відзначила, що малювала власну мрію – заміський будинок для своєї великої родини.

Дата публiкацiї: 15.06.2012     
версія для друку