Новини

До 40-річчя МЖК заплановано наймасштабніші заходи

До 40-річчя МЖК заплановано наймасштабніші заходи

21 квітня 2011 року у Кабінеті Міністрів відбулося перше засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення 40-річчя діяльності молодіжних житлових комплексів. Засідання провів Голова Організаційного комітету Анатолій Толстоухов. Члени Оргкомітету обговорили та затвердили перелік заходів з підготовки та відзначення у 2011 році 40-річчя діяльності МЖК.

Так, було вирішено провести масштабні публічні заходи з широким залученням представників влади, експертів, громадськості та ЗМІ протягом травня-вересня цього року. Зокрема, в Києві відбудеться круглий стіл «Діяльність молодіжних житлових комплексів: 40-річний досвід (правові та соціально-практичні аспекти молодіжного житлового будівництва)» , урочисте засідання та прийом. Окрім того, відбудеться Всеукраїнський конкурс на кращий молодіжний житловий комплекс. У регіонах влітку заплановано провести ряд урочистостей з нагоди святкування. Також українська делегація візьме участь у заходах, які відбудуться в Мінську та Москві.

Як відзначив на засіданні Голова Ради Асоціації «Укрмолодьжитло» Володимир Грищенко, мета проведення заходів полягає у вивченні досвіду МЖК, відродженні руху, та розробці на цій основі шляхів вирішення нагальних соціальних проблем, які сьогодні стоять перед українською молоддю.        

Довідка: За роки існування руху, молодіжні житлові комплекси об’єдналися у Всеукраїнську Асоціацію «Укрмолодьжитло», яка силами своїх організацій збудувала та реконструювала понад 5 млн. кв. м житла, 84 тис. квартир, 860 індивідуальних будинків, 28 дитячих садків, 25 шкіл, 20 спортивно-оздоровчих комплексів.

Дата публiкацiї: 21.04.2011     
версія для друку