Новини

Донецьке регіональне управління відзначає 20-річчя від дня створення

Донецьке регіональне управління відзначає 20-річчя від дня створення

Сьогодні виповнюється 20 років від дня створення Донецького регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Вітаючи колектив Донецького регіонального управління голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний зазначив, що дане управління є не просто одним з найстарших, воно є найдосвідченішим, оскільки на практиці довело, що може виконувати свої завдання в найскладніших, а подекуди в екстремальних умовах.

«Сьогодні Донеччина знаходиться на передовій боротьби з найскладнішими викликами, що стоять перед нашою країною. Тим не менш Донецьке регіональне управління навіть в цих умовах продовжує виконувати покладену на нього місію. Вірю, що ми зможемо відновити повноцінну роботу Донецького регіонального управління з метою реалізації положень державної житлової політики», - наголосив Сергій Комнатний.

За роки діяльності Донецького управління майже 2 тисячі сімей Донеччини отримали держпідтримку і завдяки цьому змогли придбати омріяне власне житло.

«Щиро вітаю колектив Донецького регіонального управління з ювілеєм. Бажаю сил і натхнення для подолання всіх труднощів, що підкидає нам життя, впевненості у власних силах та обернення на свою користь неймовірного досвіду, отриманого у надскладних умовах. Міцного здоров’я, щастя, миру та добробуту вам та вашим близьким!», - наголосив Сергій Комнатний.

Дата публiкацiї: 14.04.2017     
версія для друку