Новини

Фонд та Асоціація «Укрмолодьжитло» підписали Угоду про співробітництво із Союзом МЖК Росії

Фонд та Асоціація «Укрмолодьжитло» підписали Угоду про співробітництво із Союзом МЖК Росії

3 червня 2011 у м. Москва відбулося урочисте засідання, присвячене 40-річному ювілею руху МЖК, в якому взяли участь представники української делегації - Перший заступник Голови Правління Фонду Євген Ісаєв та Голова Ради Асоціації "Укрмолодьжитло" Володимир Грищенко. На захід були запрошені представники Адміністрації Президента РФ, Державної Думи, Уряду РФ, ветерани руху МЖК країн СНД, громадських організацій.

У рамках заходу було підписано Угоду про співробітництво між Загальноросійською громадською організацією «Союз МЖК Росії», Всеукраїнською Асоціацією «Укрмолодьжитло» та Державною спеціалізованою фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Як йдеться в документі, сторони підписали Угоду, «враховуючи 40-річний досвід розвитку молодіжних житлових комплексів, виходячи із загальних цілей і завдань у вирішенні житлових та соціально-економічних проблем молоді Російської Федерації та Україні, а також розуміючи ефективність спільної діяльності з розроблення та впровадження нових механізмів і підходів до вирішення проблеми забезпечення молоді житлом ».

Згідно з документом, укладена домовленість «підтримувати партнерські відносини між Союзом, Асоціацією та Фондом з метою подальшого розвитку Руху МЖК та вирішення проблеми забезпечення молоді житлом в Російській Федерації і України».

Як повідомлялося, в Україні в 2011 році також проходить ряд урочистих заходів, присвячених святкуванню 40-річчя МЖК.

Дата публiкацiї: 06.06.2011     
версія для друку