Новини

Голови облдержадміністрацій привітали Фонд з 20-річчям

Голови облдержадміністрацій привітали Фонд з 20-річчям

Голови обласних державних адміністрацій привітали колектив Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву з нагоди 20-річчя діяльності установи.

Зокрема, такі вітання були отримані від Голів Миколаївської, Запорізької, Закарпатської, Чернівецької, Полтавської та Вінницької облдержадміністрації, а також від Ради міністрів Автономної Республіки Крим, Севастопольської міської державної адміністрації та Миколаївської міської ради.

«З часу утворення минуло не так багато часу, однак внесок Фону у забезпечення молоді житлом на території Вінницької області досить значний. Благородна місія вашої установи дає можливість сьогодні формувати засади майбутнього нашої держави, адже власне житло надає життєвої впевненості молоді, сприяє реалізації всього її потенціалу на користь своєї Вітчизни, стає міцним фундаментом патріотизму», – йдеться у вітальному листі Губернатора Вінницької області Миколи Джиги.

У свою чергу Голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко зазначає, що «завдяки високому професіоналізму працівників Фонду та самовідданій праці житлове будівництво на Полтавщині розвивається і стає дедалі доступнішим для всіх громадян, зокрема, що особливо важливо, для молодих сімей. Головною нагородою Вашої праці є радість новосіль та вдячна пам’ять людей».

Губернатори побажали працівникам Фонду творчої наснаги, невичерпної енергії та нових досягнень у справі підтримки будівництва та придбання житла для молодих громадян України. 

Дата публiкацiї: 01.08.2012     
версія для друку