Новини

Леонід Рисухін взяв участь у засіданні круглого столу, присвяченого 40-річчю руху МЖК на Луганщині

Леонід Рисухін взяв участь у засіданні круглого столу, присвяченого 40-річчю руху МЖК на Луганщині

2 грудня у Луганській області було проведено засідання круглого столу з нагоди відзначення 40-річчя діяльності руху молодіжних житлових комплексів.

У засіданні взяли участь заступник голови - керівник апарату Луганської облдержадміністрації Олександр Остапенко, голова ради всеукраїнської асоціації «Укрмолодьжитло» Володимир Грищенко, Голова Правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Леонід Рисухін та інші.

Під час засідання Володимир Грищенко наголосив на тому, що Луганщина стояла біля витоків зародження молодіжного будівництва в Україні.

«Навіть сама ідея кредитування молодіжного будівництва зародилася в Луганській області, саме тут розроблялися перші проекти законодавчих актів», - сказав він.

Олександр Остапенко висловив подяку активістам МЖК, від яких залежала доля не тільки руху, а й молодіжного житлового будівництва в цілому.

«Луганщина завжди була передовою в плані забезпечення молоді житлом.  Можна сказати, що сам рух МЖК в незалежній Україні починався саме у нас. У нашій області в 1997 році молоді люди отримали перші квартири завдяки молодіжними кредитами», – зазначив Олександр Остапенко.

Учасники зустрічі відзначили, що завдяки МЖК вдалося сформувати хороші професійні кадри в будівельній сфері. Крім того, з приходом першого загону МЖК обсяги введення житла в експлуатацію в регіоні зросли практично в 2 рази.

«Ми продовжуємо працювати над тим, щоб житло для молоді стало доступнішим. А рух МЖК - це позитивний досвід, який свого часу знайшов активну підтримку серед населення», – підкреслив Леонід Рисухін.

На честь святкування були випущені ювілейні медалі «40 років МЖК», які урочисто вручили тим, хто зробив свій внесок у діяльність руху. У списку нагороджених - голова облдержадміністрації, депутат облради Володимир Пристюк та голова обласної Ради Валерій Голенко. 

Також активістів  руху МЖК на Луганщині відзначили почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації, грамотами Всеукраїнської асоціації «Укрмолодьжитло».

Глава наглядової ради товариства з обмеженою відповідальністю «Рікод» Вадим Коваль та голова ради асоціації «Укрмолодьжитло» Володимир Грищенко були нагороджені медалями «За заслуги перед Луганщиною» III ступеня.

Дата публiкацiї: 05.12.2011     
версія для друку