Новини

Леонід Рисухін взяв участь у засіданні круглого столу з нагоди відзначення 40-річчя МЖК на Херсонщині

Леонід Рисухін взяв участь у засіданні круглого столу з нагоди відзначення 40-річчя МЖК на Херсонщині

25 липня з нагоди 40-річчя молодіжних житлових комплексів у Херсонській області було проведено круглий стіл у приміщенні облдержадміністрації.

У засіданні взяли участь губернатор Херсонщини Микола Костяк, депутат Катерина Самойлик, Голова Правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Леонід Рисухін, почесний президент приватного акціонерного товариства «МЖК» Сергій Кіщенко та директор Херсонського регіонального управління Фонду Юрій Волкович.

Під час круглого столу учасники обговорили сучасні проблеми молодіжного житлового будівництва, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку молодіжної житлової політики.

У рамках реалізації Державної та місцевих програм забезпечення молоді житлом ПрАТ «МЖК» веде будівництво у місті Херсоні 80 та 126-квартирних житлових будинків в 4-А Таврійському мікрорайоні загальною площею 14 тис. кв. м, в яких майже 100 молодих сімей вже отримали пільгові довготермінові кредити.

«Плануємо, що до кінця 2011 року ми зможемо в ввести експлуатацію 80-квартирний житловий будинок», – зазначив Сергій Кіщенко.
Також, у цьому мікрорайоні заплановано до 2014 року збудувати 135-квартирний житловий будинок № 73, до 2015 року – два 126-квартирних будинки № 27 та № 34.

Крім того, під час зустрічі було презентовано всі об’єкти молодіжних житлових комплексів у  місті Херсоні.

«Херсонська область наразі є однією з найбільш потужних регіонів в питанні діяльності молодіжних житлових комплексів, не останню роль у цьому відіграє й підтримка обласної влади», – сказав Леонід Рисухін.

Наприкінці зустрічі Микола Костяк вручив почесні грамоти та подяки голови обласної державної адміністрації ветеранам приватного акціонерного товариства "Молодіжні житлові комплекси".

У свою чергу Леонід Рисухін вручив почесні грамоти керівникам Херсонської області за значний внесок у реалізацію Державної програми забезпечення молоді житлом.

Дата публiкацiї: 25.07.2011     
версія для друку