Новини

Львівська міськрада просить Парламент підтримати законопроект щодо вдосконалення діючих житлових програм

Львівська міськрада просить Парламент підтримати законопроект щодо вдосконалення діючих житлових програм

Львівська міська рада звернулася до Верховної Ради України з проханням підтримати проект Закону України «Про внесення змін до статті 4 Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" (щодо реалізації державних житлових програм)» від 16.02.2016 р. № 4081.

У зверненні, яке нещодавно було прийнято на пленарному засіданні 2 сесії Львівської міської ради 7 скликання, зазначається, що вказаним законопроектом передбачається, крім загального розміру підтримки – 30% від вартості будівництва доступного житла, встановити державну підтримку для учасників антитерористичної операції в розмірі 50% вартості будівництва доступного житла.

Враховуючи ситуацію, що склалася в Україні, депутати Львівської міськради прийняли рішення про звернення до Парламенту України з проханням включити до порядку денного сесії Верховної Ради України вказаний законопроект та підтримати його. Це, на думку депутатів, дасть реальну можливість сім’ям учасників АТО придбати власне житло на пільгових умовах та відчути реальну підтримку держави.

Дата публiкацiї: 11.04.2016     
версія для друку