Новини

Молодь Київщини хоче сама контролювати реалізацію нового закону

Молодь Київщини хоче сама контролювати реалізацію нового закону

18 серпня 2011 року в Київській обласній державній адміністрації було проведено засідання Центру законодавчих ініціатив при КОДА. В заході взяли участь заступник голови ОДА А.Спаський, заступник директора Київського Іпотечного центру Фонду Віталій Лисенко, депутати Київської обласної ради, представники молодіжних громадських організацій.

На засіданні розглядався законопроект «Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом», який розробляє Фонд. Було обговорено необхідність прийняття даного закону, розглянуті основні механізми забезпечення молоді житлом та обговорено питання щодо громадського контролю за реалізацією законодавства з питань забезпечення молоді житлом.

При обговоренні від представників молодіжних громадських організацій надійшла пропозиція щодо формування Громадської ради з питань контролю за державною підтримкою забезпечення молоді житлом. Проектом Закону передбачено принцип рівного представництва від Парламенту, Уряду місцевих органів влади, роботодавців, профспілок та громадських організацій, метою діяльності яких є сприяння забезпеченню молоді житлом. Було запропоновано формувати Громадську раду переважно з представників громадських організацій.

Дата публiкацiї: 23.08.2011     
версія для друку