Новини

Молоді Одещини запропонували внести зміни до проекту закону

Молоді Одещини запропонували внести зміни до проекту закону

11 серпня у місті Одеса пройшов брифінг за участю директора Одеського регіонального управління Фонду Геннадія Мирошниченко, на якому було представлено Проект Закону України «Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом».

«Цей документ поєднує в собі усі нормативно-правові акти, які регулюють реалізацію молодіжної житлової політики в України. Сьогодні фонд готовий винести закон на обговорення, щоб бажаючі могли додати в нього щось від себе. Адже ніхто не розуміє проблем молоді так добре, як сама молодь. Після цього закон буде винесений на розгляд ВР Україна», – зазначив Геннадій Мирошниченко.

За більш ніж 10 років роботи фонду розроблено кілька програм для молоді, а саме, пільгове кредитування під 3% річних, іпотечна програма кредитування під 10,75% річних, програма доступне житло, за якою держава оплачує 30% вартості житла, часткова компенсація кредитів комерційних банків.

«На програму доступного житла виділено на 2011 рік та Держбюджету 1,8 млн. грн., з міського - 1,2 млн. грн. Допомога отримали поки що тільки 20 чоловік. До кінця року, ще 20-30 осіб отримають житло за цією програмою. Є ще програма кредитування зі Статутного капіталу Фонду . Тут передбачається надання кредиту для придбання житла під 10,75% річних. Кредит надається на термін 20-30 років, виходячи з оцінної вартості житла. За всіма програмами житло для молоді надається в 8-10 об'єктах по області. Більш активно в цих програма беруть участь жителі Іллічівська і Білгорода-Дністровського », - зазначив директор.

Ще 1,5 тисячі молодих жителів Одеської області стоять у черзі на отримання житла за програмою пільгового кредитування, на яку у цьому році виділено 700 тис. грн.

Дата публiкацiї: 11.08.2011     
версія для друку