Новини

На Буковині у 2017 році на пільгове молодіжне кредитування спрямують понад 1,777 млн. грн.

На Буковині у 2017 році на пільгове молодіжне кредитування спрямують понад 1,777 млн. грн.

Органи самоврядування у Чернівецькій області передбачили у місцевих бюджетах на 2017 рік кошти на пільгове молодіжне кредитування в обсязі понад 1,777 млн. грн. Про це повідомив директор Чернівецького регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Дмитрo Шульга.

За словами Дмитра Шульги, на пільгове молодіжне кредитування у цьому році кошти передбачені в Чернівецькому міському бюджеті у обсязі понад 1,322 млн. грн., а також у обласному бюджеті Чернівецької області у розмірі 455 тис. грн.

«Фінансування житлових програм з державного бюджету наразі скорочене до мінімуму. Водночас, місцеві органи влади Буковини продовжують опікуватись питанням забезпечення житлом мешканців краю, зокрема, молоді. Втім, вирішити це питання на рівні лише територіальних громад дуже важко. Тому молодь нашого краю сподівається, що зрештою участь у фінансуванні програми забезпечення молоді житлом відбуватиметься також і на загальнодержавному рівні», - зазначив директор Чернівецького регіонального управління Держмолодьжитла.

Дата публiкацiї: 14.02.2017     
версія для друку