Новини

На Харківщині обговорили перспективи молодіжного будівництва

На Харківщині обговорили перспективи молодіжного будівництва

У місті Харкові було проведено круглий стіл «Молодіжне житлове будівництво - досвід, реалії, перспективи», присвячений 40-річчю діяльності руху молодіжних житлових комплексів. Про це повідомив Голова Харківського відділення Всеукраїнської Асоціації «Укрмолодьжитло» Олександр Вензель.

У засіданні взяли участь заступник Голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін, директор Харківського регіонального управління Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву Наталія Алферова,  член спостережної ради Фонду, Голова ЦК профспілки працівників МЖК Ніна Караван, представники молодіжних організації та інші.

Голови Харківської ОДА Євген Савін нагородив Почесними Грамотами ветеранів, активістів та будівельників МЖК Харківщини.  Крім цього, Голова Харківського відділення ВА «Укрмолодьжитло» Олександр Вензель вручив ветеранам  Почесні відзнаки «Медаль 40 років Руху МЖК».

Під час круглого столу були підбиті підсумки громадського обговорення проекту закону "Про особливості державной підтримки  забезпечення молоді житлом", яке проходило на Харківщіні протягом серпня.

Учасники зустрічі  відмитили  позитивні тенденції у розвитку молодіжного будівництва. Так в цьому році в бюджеті міста Харкова передбачено 5 мільонів гривень на молодіжне кредитування. Також відповідні кошти будуть виділені з обласного та державного бюджетів. У той же час було зазначено, що вирішити квартирне питання можна забезпечивши широкий вибір механізмів та засобів сприяння держави в забезпеченні молоді житлом.

Учасники круглого столу вирішили об’єднати зусилля в напрямку забезпечення участі громадських об’єднань в розробці та реалізації місцевих молодіжних житлових програм та продовжувати співпрацю з ВА "Укрмолодьжитло" та Харківським РУ Фонду.

Дата публiкацiї: 15.09.2011     
версія для друку