Новини

На Житомирщині обговорили законодавчі ініціативи Фонду

На Житомирщині обговорили законодавчі ініціативи Фонду

17 серпня 2011 року в Житомирській облдержадміністрації за ініціативи регіонального управління відбулося засідання круглого столу з обговорення законопроекту «Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом». У заході взяли участь представники молодіжних громадських організацій та ОДА.

У своєму виступі директор Житомирського РУ Фонду Павло Шестопалов зазначив, що забезпечення населення житлом, а особливо молоді є однією з найважливіших соціально-економічних проблем у державі. Тому на сьогодні особливої актуальності набуває завдання розробки окремого законопроекту, яким будуть встановлені основні засади забезпечення житлом цієї категорії громадян та врегулюванні механізми державної підтримки молодих сімей для будівництва житла.

Як повідомив директор РУ, учасники круглого столу через засоби масової інформації звернулись до молодих громадян Житомирщини з проханням вносити свої пропозиції, думки, зауваження до документу, адже це перший законопроект, який має на меті врегулювання всіх питань, пов’язаних з молодіжним житловим будівництвом.

Дата публiкацiї: 22.08.2011     
версія для друку