Новини

На Миколаївщині визнали актуальність «молодіжного» законопроекту

На Миколаївщині визнали актуальність «молодіжного» законопроекту

26 серпня 2011 року на Миколаївщині відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню проекту закону «Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом», який розробляє Фонд. У заході, проведення якого ініціювало Миколаївське регіональне управління Фонду, взяли участь депутати обласної та міських рад, представники облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, представники профспілок, ВУЗів, молодіжних громадських організацій, засобів масової інформації.

У ході обговорення проекту учасники висловлювали точки зору та пропозиції, серед яких створення умов для залучення молодих спеціалістів до роботи на селі через забезпечення їх житлом; вдосконалення механізму оренди житла без права його викупу; передбачення державної підтримки забезпечення житлом молоді, що є сиротами, інвалідами та проживають в прийомних сім’ях; визначення права на отримання державної підтримки, виходячи з відсутності нерухомого майна; збільшення норм житлової площі, які дають право особам потребувати поліпшення житлових умов тощо.

У цілому учасники засідання висловили загальну думку про актуальність та необхідність такого Закону, який забезпечить багатоваріантність у вирішенні житлових питань молоді.

Дата публiкацiї: 30.08.2011     
версія для друку