Новини

На Миколаївщині збільшиться кількість житлових програм

На Миколаївщині збільшиться кількість житлових програм

Стан реалізації програм забезпечення громадян житлом у Миколаєві та Миколаївській області став темою обговорення під час робочих зустрічей голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергія Комнатного із заступником голови Миколаївської облдержадміністрації Валентином Гайдаржи та міським головою Миколаєва Олександром Сєнкевичем. 

Сергій Комнатний зазначив, що у Миколаєві та Миколаївській області вже багато років активно впроваджуються та фінансуються з місцевих бюджетів житлові програми. Завдяки цьому понад 870 сімей Миколаєва та області було забезпечено власним житлом, збудовано та введено в експлуатацію 27 житлових об’єктів на 1843 квартири. Подібні результати позитивно оцінюються як з соціальної так і економічної точок зору.

У той же час Сергій Комнатний звернув увагу на зміни в законодавстві, які надають сім’ям учасників АТО право отримувати державну підтримку у вигляді 50 % вартості доступного житла або пільгового іпотечного житлового кредиту з відсотковою ставкою 7% річних. Враховуючи це, Сергій Комнатний наголосив на важливості впровадження відповідних програм по всій території України, зокрема в Миколаївській області. 

«Об’єднуючи зусилля держави і органів влади на місцях з цього важливого питання ми вирішуємо соціальну проблему – забезпечення житлом сімей учасників АТО, а також стимулюємо розвиток економіки як окремо взятого регіону, так і держави. Хочу відмітити, що протягом тривалого часу Миколаївщина знаходиться в трійці лідерів з реалізації житлової політики, і я впевнений, що темпи роботи в цьому напрямку не будуть збавлені», - сказав Сергій Комнатний.

Як зазначив Олександр Сєнкевич, у Миколаєві дуже велику увагу приділяють житловому забезпеченню громадян, тому у місті і надалі активно впроваджуватимуться житлові програми.

Валентин Гайдаржи відзначив зацікавленість обласної влади у вирішені такого гострого соціального питання, як забезпечення житлом учасників АТО та їх сімей – саме можливість придбавати житло на умовах пільгового довгострокового кредитування, сприятиме його вирішенню. 

За результатами зустрічей досягнуто домовленість спільними зусиллями Держмолодьжитла та органів самоврядування Миколаєва та Миколаївської області не збавляти темпів реалізації існуючих житлових програм та запровадження нових з урахуванням потреб забезпечення житлом сімей учасників АТО.

Дата публiкацiї: 19.05.2017     
версія для друку