Новини

На Рівненщині сім’ї учасників АТО мають перспективу отримати нові можливості для придбання житла

На Рівненщині сім’ї учасників АТО мають перспективу отримати нові можливості для придбання житла

Органи самоврядування міста Рівного та Рівненської області спільно з Держмолодьжитлом розроблять місцеві програми забезпечення сімей учасників АТО. Таку домовленість було досягнуто 12 травня під час робочої зустрічі між Головою Рівненської обласної державної адміністрації Олексієм Муляренком, міським головою Рівного Володимиром Хомком та головою правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергієм Комнатним.

 Як зазначив Сергій Комнатний спільно розроблені та запроваджені на Рівненщині програми пільгового житлового кредитування сімей учасників АТО дадуть змогу протягом 5 років забезпечити понад 600 сімей міста Рівного та області.

«Держмолодьжитло у багатьох регіонах України реалізовує житлові програми, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів. В тих регіонах де вони реалізовуються, громада отримує подвійний ефект: економічного та соціального характеру. Запропоновані Держмолодьжитлом житлові програми допоможуть будівельній галузі Рівненщини додатково залучити понад 744 млн. грн., що дасть змогу побудувати майже 40 тисяч кв. метрів житла», - наголосив Сергій Комнатний.

Олексій Муляренко та Володимир Хомко погодились із тим, що програми, які дають можливість придбавати житло на умовах пільгового довгострокового кредитування, сприятимуть вирішенню житлових проблем, підвищенню соціального захисту та адаптації учасників АТО та членів їх сімей в Рівненській області. З цією метою було досягнуто домовленість спільно розробити Рівненську міську та обласну програми забезпечення житлом учасників АТО.

Дата публiкацiї: 12.05.2017     
версія для друку