Новини

На Запоріжжі молодь та учасники АТО мають перспективу отримати нові можливості для придбання житла

На Запоріжжі молодь та учасники АТО мають перспективу отримати нові можливості для придбання житла

Органи самоврядування Запорізької області спільно з Держмолодьжитлом розроблять місцеві програми забезпечення молодих сімей та учасників антитерористичної операції. Таку домовленість було досягнуто 18 травня під час робочої зустрічі між Головою Запорізької обласної державної адміністрації Костянтином Брилем та головою правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергієм Комнатним.

Як зазначив Сергій Комнатний, спільно розроблені та запроваджені на Запоріжжі нові програми з забезпечення житлом молоді та учасників АТО, а також залучення до цієї роботи органів самоврядування міст області мають на меті об'єднати зусилля та можливості для вирішення соціально-важливих житлових проблем майже 40 тисяч сімей, які потребують покращення житлових умов, в області.

Костянтин Бриль погодився із тим, що пільгове житлове кредитування, сприятиме вирішенню житлових проблем молодих сімей та сімей учасників АТО, а також підвищенню їх соціального захисту. Учасники зустрічі домовились про активізацію роботи в напрямку реалізації житлових програм в Запорізькі області вже в поточному році.

Дата публiкацiї: 18.05.2017     
версія для друку