Новини

На Запоріжжі підтримали законопроект щодо нової молодіжної житлової політики

На Запоріжжі підтримали законопроект щодо нової молодіжної житлової політики

12 серпня в місті Запоріжжі на засіданні координаційної ради з питань молодіжної житлової політики за ініціативи Запорізького регіонального управління Фонду відбулося громадське обговорення законопроекту «Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом».

В обговоренні взяли участь голова Запорізької обласної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації,представники молодіжних організацій, спеціалісти з питань молодіжної та сімейної політики.

Директор Запорізького РУ Фонду Костянтин Попов звернув увагу учасників засідання на особливості законопроекту, зокрема, на норми громадського контролю, фіксацію на законодавчому рівні обов’язків держави з фінансування молодіжного житлового будівництва, новації в області кредитно-фінансових механізмів державної підтримки, визначення єдиного оператора державних програм.

Положення законопроекту були одностайно підтримані усіма учасниками обговорення. Пропозиції та доповнення до законопроекту були спрямовані до робочої групи, яка розробляла законопроект.

Дата публiкацiї: 23.08.2011     
версія для друку