Новини

Понад 140 українських сімей з початку року завдяки житловим програмам придбали житло

Понад 140 українських сімей з початку року завдяки житловим програмам придбали житло

Підтримку на придбання власного житла в рамках діючих програм, які реалізовує Держмолодьжитло, у поточному році отримало понад 140 українських сімей. Про це 19 червня повідомив Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву  Сергій Комнатний під час онлайн відео-наради з директорами регіональних управлінь.  

«З початку року в різних регіонах України в рамках діючих житлових програм, які реалізовує Держмолодьжитло, підтримку для придбання власного житла отримала 141 родина. З бюджетів різних рівнів для придбання житла вони отримали підтримку загальним обсягом понад 76 млн. грн.», - наголосив Сергій Комнатний.

За словами Сергія Комнатного, останнім часом все помітніше стає активізація місцевих органів влади, які в умовах децентралізації владних повноважень частіше приймають рішення про запровадження нових житлових програм та фінансування вже діючих механізмів забезпечення громадян житлом. Значну увагу при цьому приділяють житловому забезпеченню сімей учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. 

Дата публiкацiї: 19.06.2017     
версія для друку