Новини

У Енергодарі на пільгове житлове кредитування молоді спрямують понад 82 млн. грн.

У Енергодарі на пільгове житлове кредитування молоді спрямують понад 82 млн. грн.

На Запоріжжі міська рада Енергодара затвердила Програму забезпечення молоді житлом, а також передбачила у міському бюджеті на її реалізацію у 2017 році понад 82,2 млн. грн. Про це повідомив директор Запорізького регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Юрій Щербина.

Юрій Щербина звернув увагу на те, що у невеликому місті Енергодар на кінець 2016 року на квартирному обліку перебувало 358 сімей, значна частина яких належить до соціально-вразливої категорії громадян. «Щорічно у місті Енергодар на квартоблік стають 10-15 нових сімей. В останні роки додалися такі категорії, як сім’ї учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщені особи. З тих сімей, що перебувають на квартобліку, за останні 5 років покращили житлові умови лише 2 родини. Очевидно, що самостійно вирішити своє житлове питання в існуючих умовах громадянам вкрай важко», - зазначив Юрій Щербина.

Перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний наголосив, що прийняття міською радою Енергодара Програми забезпечення молоді житлом, яку реалізовуватиме Держмолодьжитло, та спрямування на її реалізацію відповідних коштів, є проривним рішенням, здатним вирішити житлове питання молодих сімей міста Енергодар. 

«Упевнений, що житлова допомога молодим сім’ям є стратегічно правильним рішенням, особливо у такий складний для країни час. Сьогодні, коли перед нами постають нові виклики, на державному рівні має вкорінюватись свідомість того, що підтримка молоді є життєве необхідною, оскільки саме на ній лежить місія оборони та подальшої відбудови нашої держави. З іншого боку, і молодь має відчувати турботу держави про неї та усвідомлювати свою необхідність, розуміючи, що саме тут, в Україні її майбутнє. Сподіваюсь, що реалізація прийнятої міською владою Енергодара програми забезпечення молоді житлом стане успішним прикладом для наслідування в усіх регіонах країни та на загальнодержавному рівні», - наголосив Сергій Комнатний.

Дата публiкацiї: 16.02.2017     
версія для друку