Новини

У Харкові на житлові програми додатково спрямують 10 млн. грн.

У Харкові на житлові програми додатково спрямують 10 млн. грн.

Харківська міська рада затвердила збільшення у 2017 році витрат на реалізацію міських житлових програм, які реалізовує Держмолодьжитло, на 10 млн. грн. Про це повідомив директор Харківського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжного житлового будівництва Олександр Вензель.

«Депутати Харківської міської ради одноголосно затвердили зміни до кошторисів витрат на  реалізацію міської цільової програми молодіжного житлового кредитування до 2020 року та міської соціально-економічної програми будівництва  доступного житла до 2020 року в частині пільгового кредитування учасників бойових дій в зоні АТО. Рішення передбачає  збільшення обсягів надання вказаних кредитів на 10 мільйонів гривень,  за кожним напрямком додано по 5 мільйонів. Тобто, у двічі більше, ніж було заплановано на початку року», - сказав Олександр Вензель.

Таким чином, на житлові програми на Харківщині у цьому році спрямують понад 53,87 млн. грн. Зокрема, з обласного бюджету на такі програми спрямують понад 13,87 млн. грн., а з Харківського міського бюджету – 40 млн. грн.

Голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний зазначив, що стале збільшення видатків з місцевих бюджетів на пільгове житлове кредитування молоді в певній мірі є результатом нової стратегії реалізації житлової політики в Україні.

«В рамках нової стратегії реалізації державної житлової політики, зокрема, відбувається модернізація існуючих механізмів житлового забезпечення громадян з урахуванням сучасних реалій. Саме тому значну увагу у житловому забезпеченні приділяють сім’ям учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. І саме тому, Держмолодьжитло веде системну співпрацю, зокрема, з органами місцевого самоврядування, щоби оновлені механізми житлового забезпечення отримали відповідне практичне наповнення. Завдяки цьому ми бачимо як набирають обертів житлові програми, які реалізовує Держмолодьжитло, на Харківщині, Черкащині, Миколаївщині, Херсонщині та в багатьох інших регіонах країни», - зазначив Сергій Комнатний.

Дата публiкацiї: 20.04.2017     
версія для друку