Новини

У Херсоні на пільгове молодіжне кредитування додатково спрямують понад 1,88 млн. грн.

У Херсоні на пільгове молодіжне кредитування додатково спрямують понад 1,88 млн. грн.

Херсонська міська рада прийняла рішення про додаткове спрямування на пільгове молодіжне кредитування у 2017 році понад 1,88 млн. грн. Про це повідомив директор Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла Юрій Волкович.

Юрій Волкович зазначив, що керівництвом і депутатським корпусом Херсону та області вишукується можливість для поступового збільшення обсягів фінансування для розвитку молодіжного житлового кредитування.

«На реалізацію програми пільгового житлового кредитування молоді у 2017 році вже були передбачені певні кошти в Херсонському міському та обласному бюджетах. Так, у обласному бюджеті на пільгове житлове кредитування молоді на поточний рік передбачено понад 1,42 млн. грн. А у бюджеті міста Херсон після збільшення видатків на цей рік на пільгові кредити для молоді передбачено майже 2,43 млн. грн. Таким чином, станом на початок квітня на житлове пільгове кредитування молоді у місцевих бюджетах Херсонщини передбачено майже 3,85 млн. грн.», - сказав Юрій Волкович.

Голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний зазначив, що стале збільшення видатків з місцевих бюджетів на пільгове житлове кредитування молоді в певній мірі є результатом нової стратегії Держмолодьжитла.

«Держмолодьжитло у пошуках нових шляхів житлового забезпечення громадян України веде наполегливу та системну співпрацю з громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування, забудовниками та фінансовими установами. Завдяки такій активній співпраці житлове кредитування молоді почало відроджуватись не лише на Херсонщині, а і в багатьох інших регіонах країни», - зазначив Сергій Комнатний.

Дата публiкацiї: 19.04.2017     
версія для друку