Новини

У Львові відбувся круглий стіл до 40-річчя руху МЖК

У Львові відбувся круглий стіл до 40-річчя руху МЖК

23 червня 2011 року заступник директора Львівського регіонального управління Фонду взяла участь у круглому столі на тему «Реалізація державної молодіжної політики та забезпечення прав молоді: сьогодення, проблеми, досягнення та перспективи». Захід був приурочений Дню молоді, 40-річчю руху МЖК та 20-ій річниці Незалежності України та відбувся за ініціативи Молодіжної ради Об’єднання профспілок Львівщини.

У круглому столі взяли участь голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько, представники ОДА, інших регіональних відомств, а також члени Молодіжної ради Об’єднання профспілок Львівщини, голови студентських профспілкових організацій ВНЗ Львова та молодіжні профспілкові лідери.

Метою проведення круглого столу стало ознайомлення молоді із діяльністю державних органів в сфері молодіжної політики, забезпечення прав молоді, а також налагодження та покращення зворотного зв’язку та обміну інформацією між владою та молоддю.

В ході заходу учасники обговорили стан здійснення державної молодіжної політики в області, її досягнення, проблеми та перспективи. Особлива увага була приділена реалізації права молоді на працю, забезпечення першим робочим місцем, а також щодо можливостей забезпечення молоді житлом через відповідні державні програми.

Дата публiкацiї: 11.07.2011     
версія для друку