Новини

У Львові завдяки пільговому молодіжному кредитуванню ще 23 родини стали новоселами

У Львові завдяки пільговому молодіжному кредитуванню ще 23 родини стали новоселами

У Львові введено в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок, у якому завдяки отриманим пільговим довготерміновим кредитам  новоселами стали 23 молодих сім’ї. Про це повідомила директор Львівського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Світлана Наумова.

Як зазначила Світлана Наумова, щойно введений в експлуатацію 16-поверховий будинок знаходиться на вулиці проф. Ковалика, 1. Кредити молодим сім’ям – новоселам цього будинку надавались як за рахунок місцевих бюджетів, так і за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла.

Як зазначив голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний, передача 23 квартир учасникам житлових програм є наочним прикладом державної турботи про громадян у вирішенні їхнього житлового питання.

«Завдяки житловим програмам, які не перший рік в регіоні реалізовує Держмолодьжитло, вже майже 1,5 тисячі сімей Львівщини змогли придбали власне житло. У цьому році пільгові житлові кредити молоді сім’ї Львівщини зможуть отримати, зокрема, як за рахунок бюджетів Львова та області, так і за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла. Тому вже зараз можна сказати, що таких сімей у майбутньому буде ще дуже багато», - сказав Сергій Комнатний.

Дата публiкацiї: 18.04.2017     
версія для друку