Новини

У Сєвєродонецьку затверджено програму забезпечення молоді житлом

У Сєвєродонецьку затверджено програму забезпечення молоді житлом

Сєвєродонецька міська рада затвердила Програму забезпечення молоді житлом на 2017 рік, а також передбачила у міському бюджеті на її реалізацію 610 тис. грн. Про це повідомила директор Луганського регіонального управління Держмолодьжитла Інеса Кірєєва.

Інеса Кірєєва зауважила, що питання житлового забезпечення в області стоїть вкрай гостро, але органи державної та місцевої влади роблять багато зусиль для нормалізації ситуації в регіоні. Завдяки цьому з кінця минулого року житлове кредитування молоді почало відновлюватись у регіоні.

Перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний привітав Луганське регіональне управління з цією подією та зазначив: «Останні 3 роки через суворі виклики, що отримала наша держава, на Луганщині житлові програми формально хоч і не припиняли свою дію, але на практиці не функціонували. Втім, Держмолодьжитло та органи місцевої влади докладали зусилля для того, щоби громадяни почали отримувати підтримку для придбання житла. Перший результат був отриманий наприкінці вересня 2016 року, коли за рахунок коштів обласного бюджету було надано перший за останні роки пільговий кредит для придбання житла молодій сім’ї захисника держави. Тепер ми бачимо логічний розвиток житлового пільгового кредитування молоді в регіоні». 

Сергій Комнатний висловив упевненість у тому, що навіть у такий складний час для країни, потрібно підтримувати молодь, оскільки саме на ній лежить місія оборони та подальшої відбудови нашої держави.

Дата публiкацiї: 15.02.2017     
версія для друку