Новини

У Тернополі розглянули нові підходи до вирішення житлових проблем молоді

У Тернополі розглянули нові підходи до вирішення житлових проблем молоді

Тернопільська обласна держадміністрація спільного з Тернопільським РУ Фонду провели семінар, присвячений 40-річчю діяльності МЖК, на якому розглянули нові підходи до вирішення молодіжної житлової проблеми. Про це повідомив директор Тернопільського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжного житлового будівництва Андрій Козак.

Учасники семінару відзначили, що треба використовувати сорокарічний досвід діяльності молодіжних житлових комплексів для вирішення житлових проблем.

Крім цього, на сьогодні актуальною на рівні держави є розробка законопроекту, який би визначив основні засади забезпечення молоді житлом та стратегічні напрямки державної молодіжної політики.

«Необхідні нові підходи у вирішенні житлової проблеми молоді, які б дали змогу розгорнути масове будівництво якісного та недорогого житла. Важливу роль у цьому повинен відіграти закріплений певними законодавчими нормами механізм безкоштовного виділення місцевими органами влади земельних ділянок під житлову забудову для молодих сімей», – зазначив Андрій Козак.

Дата публiкацiї: 25.06.2011     
версія для друку