Новини

У Тернополі тепер консультацію щодо житлових програм можна отримати і в Центрі надання адміністративних послуг

У Тернополі тепер консультацію щодо житлових програм можна отримати і в Центрі надання адміністративних послуг

У місті Тернопіль у Центрі надання адміністративних послуг громадянам надано можливість щотижня отримувати консультації щодо можливого придбання житла в рамках діючих житлових програм. Про це повідомив директор Тернопільського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжного житлового будівництва Андрій Козак.

За словами Андрія Козака, консультації надаються жителям Тернополя у Центрі надання адміністративних послуг представником Тернопільського регіонального управління Держмолодьжитла щочетверга з 14.00 до 16.00.

«Рішення про надання консультацій у Центрі надання адміністративних послуг було прийняте з метою інформування якомога ширшого кола громадян про діючі програми кредитування на будівництво (реконструкцію) та придбання житла. Громадяни, які вже отримали консультацію, оцінили позитивно такий крок місцевого управління Держмолодьжитла. За їх відгуками, це дуже зручно коли відвідуючи Центр надання адмінпослуг у власних справах, можна додатково отримати консультацію кваліфікованого фахівця щодо можливої участі у чинних житлових програмах», - зазначив Андрій Козак.

Дата публiкацiї: 16.05.2017     
версія для друку