Новини

В Ужгороді на виставці «Будівництво-2011» представили експозицію до 40-річчя МЖК

В Ужгороді на виставці «Будівництво-2011» представили експозицію до 40-річчя МЖК

Закарпатське регіональне управління Фонду спільно з облдержадміністрацією представили експозицію, присвячену 40-річчю діяльності МЖК, на V Міжнародній спеціалізованій виставці-ярмарку будівельних матеріалів, техніки і технологій, інтер'єру та проектів    «Будівництво-2011», що відбулася 4-7 травня 2011 року у спорткомплексі “Юність” у м. Ужгород. Про це повідомила директор Закарпатського РУ Фонду Галина Дудчук. 

Мета проведення заходу - ознайомлення з новими технологіями та сучасними матеріалами у будівництві. На виставці були висвітлені такі тематичні розділи, як технології сучасного будівництва, будівельні конструкції, техніка, інструменти, будівельні та оздоблювальні матеріали, архітектурні проекти тощо.

За словами Галини Дудчук, Закарпатське РУ Фонду спільно з ОДА представили на виставці стенд, присвячений 40-річчю діяльності молодіжних житлових комплексів з інформацією про програму забезпечення молоді житлом, основні результати діяльності ЗРУ Фонду та фотоматеріалами об'єктів, збудованих за державними програмами, які виконує Фонд.

Дата публiкацiї: 11.05.2011     
версія для друку