Новини партнерів

Держмолодьжитло завдяки системі «ProZorro» за пів року заощадило понад 55 тис грн

Держмолодьжитло завдяки системі «ProZorro» за пів року заощадило понад 55 тис грн

Переведення закупівель в електронний формат із застосуванням системи «ProZorro» з 1 серпня 2016 року вже дозволило Державному фонду сприяння молодіжному житловому будівництву заощадити понад 55 тисяч гривень. Про це повідомив перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний.

Як зазначив Сергій Комнатний, таким чином Фонд «Держмолодьжитло» не просто виконав вимоги  Закону України «Про публічні закупівлі», який зобов’язує здійснювати державні закупівлі в електронному форматі через систему «ProZorro», а й на практиці за короткий строк здійснив мінімізацію витрат бюджетних коштів.

«Держмолодьжитло до 1 серпня минулого року повністю привело порядок своїх закупівель у відповідність до Закону України «Про публічні закупівлі» та вже понад пів-року здійснює закупівлі на авторизованих Уповноваженим органом (Мінекономіки) майданчиках «ProZorro»: e-tender та Держзакупівлі онлайн. Завдяки цьому Фонду «Держмолодьжитло» вже вдалося заощадити 55,37 тис. гривень. Таким чином, відпрацьований механізм, який на практиці дозволив істотно заощадити витрати бюджетних коштів та здійснити ще більшу економію таких коштів у майбутньому», — наголосив Сергій Комнатний.