Новини партнерів

Мінрегіон разом з Фондом "Держмолодьжитло" та німецьким банком KfW вивчатимуть шляхи інвестування у забезпечення населення житлом

Мінрегіон разом з Фондом "Держмолодьжитло" та німецьким банком KfW вивчатимуть шляхи інвестування у забезпечення населення житлом

Розпочалася співпраця Мінрегіону з німецьким банком розвитку KfW щодо пошуку та розробки шляхів інвестування у забезпечення населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, житлом.

Про це сказала Директор департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону Наталія Козловська під час зустрічі фахівців Мінрегіону та Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву з представниками німецького Банку розвитку KfW, яка відбулася 8 квітня.

«Для України така співпраця надзвичайно важлива. Реалізація спільних інвестиційних проектів з KfW у сфері житлового забезпечення населення сприятиме вирішенню цілої низки проблемних питань, зокрема й питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб. До речі, представники Банку розвитку KfW висловили зацікавленість щодо можливої участі у таких проектах», — зазначила Наталія Козловська, а Перший заступник Голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний поділився досвідом Фонду, набутим під час реалізації діючих державних житлових програм.

Під час зустрічі сторони окреслили основні напрямки напрацювання схем залучення інвестицій Банку розвитку KfW у житловий сектор та узгодили подальший план дій з розвитку партнерства у сфері житлового забезпечення громадян.