Новини партнерів

Одещині потрібен комплексний підхід у забезпеченні громадян житлом

Одещині потрібен комплексний підхід у забезпеченні громадян житлом

Питання житлового забезпечення громадян у Одеській області потребує комплексного підходу, частиною якого може стати впровадження відповідних житлових програм. Про це сьогодні йшлося під час круглого столу щодо перспектив розвитку державних та місцевих житлових програм в Одеській області, який відбувся у Одесі під головуванням керівника Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.

У заході також взяли участь Голова обласної ради Анатолій Урбанський, перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний, директор департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону Наталія Козловська, заступник Одеського міського голови Петр Рябоконь, представники місцевого самоврядування міст Одеси, Білгород-Дністровського, Ізмаїла, Чорноморська, громадських організацій учасників АТО тощо.

Сергій Комнатний зазначив, що ключовим фактором розв’язання житлового питання громадян на Одещині може стати прийняття Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом в Одеській області  на 2017-2021 роки, проект якої розроблений та запропонований Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву.

Голова Одеської обласної державної адміністрації зазначив, що представлений Держмолодьжитлом проект Комплексної житлової програми буде розглянутий у найкоротший термін з наступним винесенням для голосування депутатів Одеської обласної ради.