Новини партнерів

Родині атовця зі Сміли надали пільговий житловий кредит

Родині атовця зі Сміли надали пільговий житловий кредит

Смілянину учаснику АТО Олександру Форманюку вручили ордер на квартиру. Нове житло чоловік зміг придбати в межах затвердженої торік  міської програм забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2016-2020 роках. Нагадаємо, в 2015 прийняли обласну програму пільгового кредитування житла для атовців. Фінансування здійснюється за рахунок коштів обласного та міського бюджетів.

Загальна вартість квартири – 420 тис. грн, площа – 58,1 кв.м. Сім`ї атовця вже надано безповоротну фінансову допомогу на оплату першого внеску в розмірі 84 тис. грн. Тож нині сума його кредиту становить 336 тис. грн терміном на 30 років.

Вітаючи родину Олександра Форманюка, яка невдовзі переїде у власну простору квартиру, перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний сказав: «Все більше сімей учасників антитерористичної операції стають власниками нових помешкань, завдяки житловим програмам. Впевнений, що таких сімей стане набагато більше вже найближчим часом».

Зазначимо, за особисту мужність і героїзм, незламність духу, проявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне виконання військового обов`язку Олександр Васильович Форманюк, інвалід 3 групи, нагороджений медаллю «Захиснику України». В боях під Горлівкою Олександр був поранений, згодом звільнений в запас за станом здоров`я.

Дата публiкацiї: 19.04.2017      Джерело: http://ck-oda.gov.ua/rodyni-atovtsya-zi-smily-nadaly-pilhovyj-zhytlovyj-kredyt/     
версія для друку