Новини партнерів

У Держмолодьжитлі запроваджується Кодекс корпоративної поведінки

У Держмолодьжитлі запроваджується Кодекс корпоративної поведінки

У Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву запроваджується в дію Кодекс корпоративної поведінки. Цей документ визначає правові та етичні принципи, яких на постійній основі дотримується колектив установи.

Голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний зазначив, що питання корпоративної поведінки в Держмолодьжитлі націлене в першу чергу на дотримання найвищих стандартів, які є основою завоювання довіри партнерів та клієнтів Фонду.

«Репутація Держмолодьжитла значною мірою залежить від її працівників, покладається на кожного та розраховує на відповідне дотримання ними етичних норм поведінки, які можуть вплинути на його особисту репутацію. З прийняттям цього кодексу ми розпочинаємо зміцнювати та вдосконалювати нашу культуру. Кожен з працівників несе відповідальність за корпоративну поведінку, але саме керівництво Держмолодьжитла несе відповідальність за забезпечення засобів для прийняття правильних рішень або пошуку необхідної допомоги, коли вона потрібна», — наголосив Сергій Комнатний.