Новини партнерів

У Кременчуці 18-та родина отримала квартиру за програмою «Доступне житло»

У Кременчуці 18-та родина отримала квартиру за програмою «Доступне житло»

Сьогодні підписи під документом поставили представники Ощадбанку, Полтавського регіонального управління «Державний фонд сприяння молодіжному будівництву» та одна з кременчуцьких сімей. Квартиру ця родина отримала в будинку №61а, що на вулиці 50 років Жовтня.

Варто зазначити, що ця сім’я стала 18-тою учасницею соціальної ініціативи «Доступне житло». Зокрема дана пільгова іпотека передбачає, що з 16% річних, під які банківські установи надають кредити громадянам для придбання доступного житла, 13% повертає держава, а 3% сплачує сам покупець.

Нагадаємо, що у Кременчуці партнерами державної програми «Доступне житло» є банківська структура Ощадбанку, а також забудовники: ТОВ «МЖК «Житлобуд», Полтавське регіональне управління «Державний фонд сприяння молодіжному будівництву», ТОВ «Житлоінвест».

Кременчужанам, які бажають поліпшити умови проживання своїх родин і придбати нові квартири, за роз’ясненнями щодо участі у державній програмі «Доступне житло» слід звернутися до відділу обліку та розподілу житлової площі за адресою: вул. Шевченка, 38 (тел. 2 – 02 – 84) або у Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву (тел. 79 – 60 – 33).