Новини партнерів

У Вінницькій області понад 260 сімей отримують компенсацію відсотків за програмою здешевлення іпотеки

У Вінницькій області понад 260 сімей отримують компенсацію відсотків за програмою здешевлення іпотеки

На Вінниччині протягом 2017 року держава продовжує сплачувати відсотки за договорами, укладеними із 262 сім’ями в рамках програми здешевлення вартості іпотечних кредитів. Про це повідомив директор Вінницького регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Руслан Мельник.

Як зазначив Руслан Мельник, завдяки програмі здешевлення вартості іпотечного кредитування з 2012 по 2014 роки  у Вінницькій області 304 сім’ї покращили свої житлові умови. Частина з них, а саме 42 сім`ї вже повністю розрахувались за кредитами, отриманими в рамках програми.

У поточному році станом на 1 травня в рамках діючих угод, укладених з позичальниками Вінницької області, державою сплачено понад 1,73 млн грн.

«З 2014 року нові угоди в рамках програми здешевлення іпотеки через зкорочення фінансування не укладаються. Водночас, за вже укладеними угодами держава в повному обсязі виконує зобов’язання. На Вінниччині компенсація відсотків за договорами в рамках цієї програми у поточному році, як і у минулих, виплачується своєчасно, заборгованість відсутня», — наголосив директор Вінницького регіонального управління Держмолодьжитла.