АР КРИМ

УВАГА! Важлива інформація для клієнтів, які проживають на території АР Крим

Шановні клієнти!

Державна спеціалізована фінансова установа "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»  (надалі- Держмолодьжитло) повідомляє про тимчасове припинення діяльності своїх регіональних управлінь на  території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Всі клієнти, які обслуговувалися у регіональних управліннях на території Автономної республіки Крим та м. Севастополя, переведені на обслуговування у Миколаївське регіональне управління Держмолодьжитла.

Адреса, контактні номери телефонів та режим роботи Ви можете знайти за посиланням: https://www.molod-kredit.gov.ua/kontakty/kontakty

Звертаємо Вашу увагу на те, що незалежно від факту припинення діяльності установ Держмолодьжитла на території АР Крим та м. Севастополя, зобов’язання за укладеними кредитними договорами не припиняються та підлягають виконанню з боку клієнта.

Держмолодьжитло, в особі своїх регіональних управлінь, як сторона, що уклала кредитний договір вчасно виконало свої зобов’язання відповідно до його умов.

У зв’язку з цим, клієнти мають вжити вичерпних заходів з належного виконання своїх зобовʼязань за кредитними договорами, зокрема щодо вчасного повернення кредиту, сплати процентів за користування ним та комісійних винагород.

З цією метою Держмолодьжитло пропонує клієнтам особисто або через уповноважену особу виконувати зобовʼязання за кредитними договорами шляхом переказу грошових коштів через установу будь-якого банку або шляхом внесення грошових коштів у касу будь-якої банківської установи, розташованої на території України поза адміністративними межами АР Крим та м. Севастополь, за наступними реквізитами:

Р/р № UA783204780000026508924488699  в АБ «Укргазбанк»

МФО 320478

Код ЄДРПОУ 25627303

Одержувач - Регіональне управління в АР Крим Держмолодьжитла.

При сплаті за погашення кредитів, відсотків або комісії за супровід договору необхідно вказувати наступне призначення платежу:

1) ІПН (в разі відсутності ІПН за релігійними переконаннями або в інших випадках, передбачених законодавством – серія та номер паспорту)

2) ПІБ (повністю)

3) Номер кредитної угоди (договору)

4) Дата кредитної угоди у форматі ДД.ММ.РРРР

5) Вид платежу

Наприклад , при оплаті кредиту:

«0123456789;Іванов Іван Іванович;№75;01.05.2009;погашення кредиту».

З метою часткового/повного погашення кредиту та зняття заборони відчуження нерухомого майна нотаріусом, позичальники Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, можуть  обслуговуватися в будь-якому  регіональному управлінні / іпотечному центрі Держмолодьжитла (надалі- РУ/ІЦ ).

Обрати регіональне управління для звернення та обслуговувння Ви можете за посиланням: https://www.molod-kredit.gov.ua/pro-fond/rehionalni-upravlinnia

З заявою про часткове або повне погашення зобов’язань за кредитним договором, а також відповідними документами до РУ/ІЦ позичальник звертається особисто або через законного представника.

До заяви надаються наступні документи:

• копія паспорту громадянина України (у вигляді книжечки (зразка 1993 року) або у формі картки (зразка 2015 року));

• реєстраційний номер облікової картки платника податків (не подається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);

• довідка (у разі наявності) про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та усіх членів сім’ї, на яких проводився розрахунок суми кредиту за примірною формою, визначеною у додатку до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2017 № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» (Довідково: Довідки, що були видані внутрішньо переміщеним особам з 13 січня 2016 року (включно) є дійсними та діють безстроково незважаючи на відсутність відповідної відмітки ДМС, крім довідок, дію яких було скасовано з підстав, передбачених статтею 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» (далі - Закон), а також довідок, в яких адресою місця проживання внутрішньо переміщеної особи вказано адресу місцезнаходження органу державної влади, органу місцевого самоврядування, юридичної особи публічного права, її підрозділу, будь-якого іншого приміщення, за якою внутрішньо переміщена особа фактично не проживає. Роз’яснення Міністерства соціальної політики України https://www.msp.gov.ua/timeline/Vnutrishno-peremishcheni-osobi.html);

• оригінал кредитного договору з додатками (в разі наявності);

• оригінал договору іпотеки, поруки, тощо;

• акт звірки заборгованості за кредитом та відсотками на останню дату з РУ/ІЦ Держмолодьжитла (в разі наявності);

• наявні платіжні документи з погашення кредиту та відсотків.

Також, застерігаємо клієнтів  від виконання зобовʼязань за кредитними договорами на користь третіх осіб, у тому числі на користь  «Государственного унитарного предприятия «Агентство по ипотечному жилищному кредитованию города Севастополя»  или  Государственного унитарного предприятия «Севастопольстройпроект»», а також підписання будь-яких документів про зміну кредитора. Зазначені дії будуть класифікуватись Держмолодьжитлом як порушення клієнтом чинного законодавства та умов кредитного договору та призведуть до відповідальності клієнта.

З метою отримання додаткової інформації та/або направлення запитів Ви можете скористатись також офіційною електроною адресою Держмолодьжитла : fond@fhb.kiev.ua

або зателефонувати :044 363 10 80