ФОНД ФІНАНСУВАННЯ БУДІВНИЦТВА виду "А" «Українка № 1»

Державною спеціалізованою фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» у серпні 2017 року був створений Фонд фінансування будівництва виду "А" «Українка №1» (далі – ФФБ «Українка №1»)для «будівництва багатоквартирного житлового будинку на проспекті Дніпровський, 27 у м. Українка Обухівського району Київської області».

Учасниками фонду фінансування будівництва виступають:

Управитель: Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»,

місцезнаходження: м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 2А,

Ліцензія Нацкомфінпослуг  (розпорядження від 11.10.2016 р. № 2548).

Забудовник: Товариство з обмеженою відповідальністю «АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО БУДІВНИЦТВА «БІОМЕТРІКС»

юридична адреса: 03022, м.Київ, пров. Охтирський, буд.3

Довірителі: фізичні та юридичні особи.

ФФБ «Українка №1» є сучасним механізмом залучення коштів громадян та юридичних осіб в будівництво, який повністю відповідає вимогам законів України «Про інвестиційну діяльність» та «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю». Запропонований законодавством механізм надає інвесторам додаткові гарантії використання коштів за цільовим призначенням і отримання у власність обраного ними житла.

Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»  виступає управителем створеного ФФБ, до функцій якого входить залучення коштів від довірителів ФФБ «Українка №1» та управління ними згідно із законодавством та Правилами ФФБ. Управління майном встановлюється на підставі договору про участь у ФФБ, за яким довіритель передає управителю в управління грошові кошти з метою отримання у власність визначеного цим договором об'єкта інвестування.

Відносини Державної спеціалізованої фінансової  установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»,   як  управителя ФФБ, із забудовником встановлені на підставі укладеного Договору про організацію спорудження об’єкта будівництва № 5-ОСБ/2017 від
22.08.2017 року.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ