• Головна /
  • ЖИТЛОВІ ПРОГРАМИ /
  • Часткова компенсація

Часткова компенсація

!!!! Відповідно до постанови КМУ від 04.06.2003р. № 853 видатки  на часткову компенсацію відсоткової  ставки  кредитів комерційних банків молодим сім'ям та одиноким  молодим  громадянам  на  будівництво  (реконструкцію)  і придбання житла передбачаються лише за раніше укладеними договорами.

Програма «Часткова компенсація відсоткової ставки кредитів комерційних банків молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла».

Починаючи з 2003 року до 2009 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 р. № 853 в Україні діяла програма часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла.

Позичальник (молода сім’я), відповідно до постанови, при сплаті банківського кредиту отримує компенсацію у обсязі облікової ставки Національного банку України.

На теперішній час нові угоди за даною програмою не укладаються. Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву супроводжує цю програму у режимі виконання зобов’язань по договорам, укладеним до 2009 року під час дії Програми.