Загальна інформація

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Надання пільгових іпотечних кредитів внутрішньо переміщеним особам»;

Порядок пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW), затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 р. №451.

 

5 КРОКІВ ДО ВЛАСНОГО ЖИТЛА

 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН З ЧИСЛА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ,

які зареєстровані як кандидати для отримання кредиту згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції об’єднаних сил (ООС) на придбання житла, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. № 980

Відповідно до умов Порядку пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 451 (далі - Порядок),

Держмолодьжитлом буде здійснено внесення до реєстру кандидатів на отримання пільгового іпотечного кредиту за рахунок грантових коштів Уряду Німеччини, що надаються через Банк Розвитку KfW (далі – Новий реєстр) осіб з реєстру кандидатів, що станом на 17 травня 2021 року зареєструвалися для отримання кредиту відповідно до поданих заяв та анкет згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. № 980 (далі – Реєстр 980).

Такі особи будуть внесені до Нового реєстру за мовчазною згодою.

У випадку, якщо кандидати, зареєстровані в Реєстрі 980, заперечують проти внесення їх заяв до Нового реєстру або вони не відповідають встановленим Порядком вимогам, такі кандидати повинні повідомити про це та звернутися до Держмолодьжитла з відповідною заявою, складеною в довільній формі.

У випадку, якщо кандидати зареєстровані в Реєстрі 980 у декількох регіональних управліннях, такі кандидати повинні визначитись, у якому саме регіоні вони бажають отримати кредит, що буде відображено в Новому реєстрі, та повідомити будь-яке з регіональних управлінь (з тих, в яких вони зареєстровані) про прийняте рішення відповідною заявою, складеною в довільній формі.

Подати таку заяву до Держмолодьжитла можна до кінця робочого дня 17 червня 2021 року особисто, звернувшись до регіонального управління/іпотечного центру Держмолодьжитла або надіслати скановану копію (цифрову фотографію) заяви на поштову скриньку Держмолодьжитла vidmova@molod-kredit.gov.ua з власної поштової скриньки.

Звертаємо Вашу увагу, що у разі, якщо відповідна заява (заперечення проти внесення до Нового реєстру) не буде подана, це буде вважатися мовчазною згодою кандидата на внесення його до Нового реєстру, підтвердженням його зацікавленості в отриманні кредиту та запрошенням трансферу його даних до нового реєстру, а також підтвердженням того, що кандидат відповідає встановленим Порядком вимогам.