ФОНД ФІНАНСУВАННЯ БУДІВНИЦТВА виду "А" «Горішні Плавні № 1»

Фонд фінансування будівництва виду "А" «Горішні Плавні № 1»

Державною спеціалізованою фінансовою  установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» у липні 2017 року був створений Фонд фінансування будівництва  виду "А" «Горішні Плавні № 1» (далі – ФФБ «Горішні Плавні № 1»)  для «будівництва багатоквартирного житлового будинку із вбудованими приміщеннями громадського призначення на проспекті Героїв Дніпра, 96 в м. Горішні Плавні».

Учасниками фонду фінансування будівництва виступають:

Управитель: Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», місцезнаходження: м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 2а, Ліцензія Нацкомфінпослуг  (розпорядження від 11.10.2016 р. № 2548).

Забудовник: ТОВ «АКБ-ЛІНК», юридична адреса: 39627, Полтавська область, м. Кременчук, квартал 278, буд. 37, офіс 113.

Довірителі: фізичні та юридичні особи.

ФФБ «Горішні Плавні № 1» є сучасним механізмом залучення коштів громадян та юридичних осіб в будівництво, який повністю відповідає вимогам законів України «Про інвестиційну діяльність» та «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю». Запропонований законодавством механізм надає інвесторам додаткові гарантії використання коштів за цільовим призначенням і отримання у власність обраного ними житла.

Державна спеціалізована фінансова  установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»  виступає управителем створеного ФФБ, до функцій якого входить залучення коштів від довірителів ФФБ «Горішні Плавні № 1» та управління ними згідно із законодавством та Правилами ФФБ. Управління майном встановлюється на підставі договору про участь у ФФБ, за яким довіритель передає управителю в управління грошові кошти з метою отримання у власність визначеного цим договором об'єкта інвестування.

Відносини Державної спеціалізованої фінансової  установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»,   як  управителя ФФБ, із забудовником встановлені на підставі укладеного Договору про організацію спорудження об’єкта будівництва № 4-ОСБ від 24.07.2017 року.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Характеристики об'єкта
Правила фонду фінансування будівництва
Відомості про об'єкт будівництва та Забудовника
Фото об'єктів
Фото №1(337,98 KB)
Фото №2(397,92 KB)
Фото №3(478,9 KB)