Доступному житлу на Херсонщині бути

Сьогодні 1го червня під час XVIII сесії обласної ради VII скликання було укладено меморандум про співпрацю між Державною спеціалізованою фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», Херсонською обласною державною адміністрацією та Херсонською обласною радою.

IMG 9452

Підписанти домовилися про  встановлення партнерських відносин, координацію та консолідацію зусиль щодо реалізації житлової політики держави, регіональних програм розвитку молодіжного житлового будівництва та кредитування, запровадження інноваційних механізмів, спрямованих на захист житлових прав громадян України, розвиток місцевого самоврядування та будівельної галузі в Херсонській області в цілому та місті Херсоні зокрема, враховуючи Стратегію розвитку Херсонської області на період до 2020 року. Відтак чимало молодих сімей, мешканців міста мають шанс придбати власне доступне житло.

Голова Держмолодьжитла Сергій Комнатний подякував за плідну співпрацю та системну роботу у розвитку житлових програм на Херсонщині голові Херсонської обласної державної адміністрації Андрію Гордєєву та голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру.

Він зауважив: «Рішення, які приймаються у цьому залі – трансформуються у реальні дії! Сьогодні 40 сімей Херсонщини отримають ключі від власного житла. Хочу зазначити, що 10 родин – сім’ї бійців АТО. Ми і надалі будемо робити все, щоб ще більше сімей області вирішили своє житлове питання».