На Харківщині укладено двохсотий договір у 2018 році

200.SIDORENKI 2jpg

Харківським регіональним управлінням Держмолодьжитла укладено завершальний у 2018 році 200-й договір. Молода родина отримала безповоротну фінансову субсидію (так звану «держпідтримку») на будівництво житла за рахунок Державного бюджету.

У 2014 році Марина та Дмитро разом з малолітнім Максимом були вимушені покинути рідний Донецьк і опинилися у Дніпрі. Там три роки тому і народилася молодша донька - Ольга. А коли у 2017-му голові родини запропонували роботу у Харкові, вони не вагаючись прийняли рішення про черговий переїзд.  Під час укладання договору Марина розповіла, що Харків ще у мирні часи сподобався подружжю. Але ж тоді вони і уявити не могли, що колись стануть харків‘янами…

До Харківського управління Дмитро з Ольгою звернулися 4 грудня минулого року, коли надали документи щодо участі в програмі «Доступне житло» та зареєструвалися у списку кандидатів. І от зараз молода сім’я обрала свою нову квартиру. Оскільки будівництво було завершено у вересні очікувати новосілля довго не прийдеться.

А ще маленькі Оля та Максим отримали святкові подарунки від святого Миколая. Сподіваємось, що для них Харків стане рідним містом.

Ми щиро бажаємо добробуту,  Любові і Миру цій чудовій родині, як і усім іншим нашим клієнтам.

А ще більше бажаємо,  щоб якнайскоріше були прийняті необхідні стали рішення для розв’язання житлових  проблем не сотень, а сотень тисяч українців.