Щорічна робоча нарада в Держмолодьжитлі

Щорічна робоча нарада в Держмолодьжитлі

29 березня за участі голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергія Комнатного, першого заступника голови правління Івана Паруха, керівників структурних підрозділів центрального апарату Держмолодьжитла і директорів регіональних управлінь відбулася нарада за підсумками роботи Фонду у 2020 році.

1

У вступному слові Сергій Комнатний зазначив, що протягом минулого року значний вплив на всі показники діяльності Фонду справляв зовнішній, потужний та абсолютно неочікуваний фактор – пандемія COVID-19. Не менш складною обставиною стало і подальше хронічне недофінансування програм, які реалізовує Держмолодьжитло, а за певними програмами – і цілковита відсутність коштів із Державного бюджету України.

Та, незважаючи на несприятливі обставини, Фонд і його регіональні підрозділи продовжують у межах можливостей виконувати свої статутні завдання. Головним чином це відбувається за рахунок власного статутного капіталу і співпраці з органами місцевого самоврядування, які відчувають відповідальність перед своїми мешканцями та підтримують їхнє прагнення мати власне житло за підтримки влади.

11

І громадяни, і Держмолодьжитло покладають великі очікування на реалізацію цього року програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» у співпраці з німецьким банком KfW і Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих  територій України. Старт програми відбудеться після того, як органи влади завершать необхідні бюрократичні процедури, тривалість яких не залежить від Фонду.

Кількісні показники роботи Держмолодьжитла за 2020 рік представлені у публічному звіті, наданому Наглядовій раді та всім зацікавленим представникам громадськості. Зі звітом можна ознайомитися на інтернет-сайті Фонду в розділі «Презентації» .

67

Серед стратегічних напрямків роботи Фонду на 2021 рік – діджиталізація діяльності установи. Цього року запроваджено електронний документообіг між центральним апаратом, зовнішніми респондентами та
регіональними управліннями Фонду.

Прозвучали доповіді керівників структурних підрозділів центрального апарату про підсумки та аналіз діяльності за результатами 2020 року, проведення фінансового моніторингу в Держмолодьжитлі, виконання плану заходів із діджиталізації в частині впровадження системи електронного документообігу.

5

Невід’ємною частиною щорічних нарад є оприлюднення результатів традиційного рейтингового оцінювання регіональних управлінь Держмолодьжитла. 2020 року кращими за показниками діяльності стали Харківське, Полтавське, Миколаївське і Волинське РУ Фонду, які, за доброю традицією, отримають відповідні відзнаки.

Нарада продовжилася представленням стратегічних напрямків роботи регіональних управлінь на 2021 рік та обговоренням питань, поставлених регіональними підрозділами Держмолодьжитла.