У Маріуполі готують міську житлову програму

Маріупольська міська рада планує ухвалити міську комплексну програму забезпечення доступним житлом мешканців Маріуполя, які потребують поліпшення житлових умов, та внутрішньо переміщених осіб і учасників АТО. Наприкінці вересня очікується підписання меморандуму між Держмолодьжитлом і міською радою Маріуполя про спільні дії в цьому напрямку.

Про це йшлося під час наради директора Донецького регіонального управління Держмолодьжитла Вадима Кашицина із секретарем Маріупольської міської ради Степаном Махсма.

«За час роботи Держмолодьжитла близько 2 тисяч сімей у Донецькій області, в тому числі 7 родин маріупольців, отримали власне житло за програмами, які адмініструє Фонд, - нагадав у ефірі Маріупольського ТБ Вадим Кашицин. – Ми працюємо над розширенням дії житлових програм Фонду на населені пункти Донеччини, підконтрольні українській владі».

Kashitsyn Mariupil

За словами очільника регіонального управління Держмолодьжитла, важливо, що дія програми поширюватиметься, зокрема, на ті категорії населення, які зараз найбільше потребують уваги і підтримки влади. Мова про вимушених переселенців і учасників антитерористичної операції.

«Сьогодні в Донецькій області зареєстровано близько 510 тисяч переселенців, з яких 90 тисяч мешкають у Маріуполі. На жаль, житлову проблему цих людей досі ніхто на державному рівні не вирішував», - зауважив керівник регіонального управління Фонду, відзначивши, що зміни до законодавства, підготовлені останні часом, дають підстави сподіватися, що ця справа зрушить з мертвої точки. Вже наступного року в Маріуполі може початися нове будівництво за програмами, які адмініструє Держмолодьжитло, розповів Вадим Кашицин.

Повне інтерв’ю директора Донецького регіонального управління Держмолодьжитла Вадима Кашицина доступне за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=FP937w82j1A.